Категории

Cуществуют следующие способы оплаты за занятия:

  • Абонемент на 8 посещений (срок действия 1 месяц) - 300 грн.;
  • Абонемент на 4 посещения (срок действия 1 месяц) - 200 грн.;
  • Абонемент на 12 посещений(срок действия 1 месяц) - 400 грн.;
  • Разовое посещение - 60 грн.
(ДЛИТЕЛЬНОСТЬ ЗАНЯТИЙ ПО 1,5 ЧАСА)

Акт здачі-приймання

Якщо для приймання товару за рішенням замовника створюється приймальна комісія, результат експертизи своїми силами теж в обов'язковому порядку повинна підписувати комісія? Або керівник наказом може призначити внутрішнього експерта? Чи можемо ми окремим документом оформити результат експертизи, при цьому документ про приймання підпише комісія, а експертизу підпише одна людина призначений керівником, а не комісія?

Як працювати з електронними торговими майданчиками

Оксана Баландіна, шеф-редактор Системи Держзамовлення Оксана Баландіна, шеф-редактор Системи Держзамовлення

З 1 липня 2018 року по 1 січня 2019 року біля замовників перехідний період - дозволено проводити і електронні, і паперові процедури. З 2019 року конкурси, аукціони, котирування і запити пропозицій на папері заборонять, крім восьми винятків.
Читайте, які закупівлі проводити на ЕТМ, як вибрати ділянку та отримати електронний підпис, за якими правилами укладати контракти в перехідний період і після.

Дізнатися більше

Якщо замовник проводив експертизу своїми силами, то у нього є вибір. Акт експертиза здачі-приймання і висновок експертизи можна оформити одним документом. У той же час Закон № 44-ФЗ не забороняє замовнику скласти два окремих документа в такій ситуації. Причому не важливо, створили ви приймальну комісію чи ні. Тоді документ про приймання, наприклад акт виконаних робіт, нічого очікувати бути документом, який підтверджує проведення внутрішньої експертизи. Результати експертизи замовник оформить окремим документом, наприклад висновком. Якщо створювалася приймальна комісія, то відповідно кожен з членів приймальної комісії повинен підписати приймальний документ (також як і висновок внутрішньої експертизи, якщо оформляється окремим документом), який стверджує керівник. Якщо комісія не створювалася, то документ про приймання (також як і висновок внутрішньої експертизи, якщо оформляється окремим документом) підписує керівник або відповідно до його рішенням працівник замовника (ч. 7 ст. 94 Закону № 44-ФЗ).

Як оформляються результати експертизи?

Результати "зовнішньої" експертизи, тобто експертизи із залученням експертів, експертних організацій, оформляються експертним висновком у вигляді окремого документа. Якщо експертний висновок готує залучений експерт, то такий висновок підписується таким експертом. Якщо експертний висновок готує експертна організація, то такий висновок підписує експерт або група експертів, які брали участь у проведенні експертизи а так же керівник експертної організаціі.Результати експертизи "своїми силами", тобто експертизи проведеної співробітниками організації-замовника можуть оформлятися як у вигляді окремого документа (висновки за результатами проведеної експертизи), так і шляхом внесення відомостей про проведену експертизу і про результати такої експертизи в документ про приймання (наприклад в акт здачі-приймання), який підписується замовником (в разі створення приймальної комісії підписується всіма членами приймальної комісії і затверджується замовником) .Відповідно до ч. 5 ст. 94 Закону № 44-ФЗ, для проведення експертизи поставленого товару, виконаної роботи або наданої послуги експерти, експертні організації мають право вимагати від замовника і постачальника (підрядника, виконавця) додаткові матеріали, пов'язані з умовами виконання контракту і окремих етапах виконання контракту. Результати такої експертизи оформлюються у вигляді ув'язнення, яке підписується експертом, уповноваженим представником експертної організації та має бути об'єктивним, обґрунтованим і відповідати законодавству РФ.

Виходячи з п. 1 ч. 1 ст. 94 Закону № 44-ФЗ, приймання поставленого товару, виконаної роботи або наданої послуги, результатів окремого етапу виконання контракту включає в себе, в тому числі експертизу результатів, передбачених контрактом.

Згідно ч. 7 ст. 94 Закону № 44-ФЗ, приймання результатів окремого етапу виконання контракту, а також поставленого товару, виконаної роботи або наданої послуги здійснюється в порядку і в терміни, які встановлені контрактом, і оформляється документом про приймання, який підписується замовником (в разі створення приймальної комісії підписується всіма членами приймальної комісії і затверджується замовником), або постачальнику (підряднику, виконавцю) в ті ж терміни замовником направляється в письмовій формі мотивовану відмову від підписання такого ОКУМЕНТА.

У разі залучення замовником для проведення зазначеної експертизи експертів, експертних організацій при прийнятті рішення про приймання або про відмову в прийманні результатів окремого етапу виконання контракту або поставленого товару, виконаної роботи або наданої послуги приймальна комісія повинна враховувати відображені в ув'язненні за результатами зазначеної експертизи пропозиції експертів, експертних організацій, залучених для її проведенія.Рекомендація: Як провести експертизу і приймання результатів контракту. Діляра Баширова, заступник начальника Управління контролю розміщення держзамовлення ФАС РоссііЗаказчік зобов'язаний провести експертизу і приймання результатів виконання контракту. Про це сказано в частинах 3, 7 статті 94 Закону № 44-ФЗ. При цьому якщо експертиза покаже негативні підсумки, то прийняти результати контракту не можна.

Проводьте експертизу результатів всіх без винятку контрактів, в тому числі на суму до 100 000 руб. Робіть це за підсумками виконання контракту в цілому, а якщо контракт містить етапи - по кожному етапу окремо. Порядок експертизи та приймання встановіть в контракте.Сітуація: чи може замовник прийняти частину робіт до укладення контракту. Ні. Такі дії є неправомірними як з боку замовника, так і з боку учасника закупівлі. Чи не оплачуйте товари, роботи або послуги до того, як уклали контракт. Включати в контракт положення, що умови укладеного контракту врегулювати свої відносини сторін, що виникли до укладення контракту, також не можна. Таку позицію Мінекономрозвитку Росії відобразило в листі від 28 жовтня 2014 р № ОГ-Д28-8381.

Якщо для приймання товару за рішенням замовника створюється приймальна комісія, результат експертизи своїми силами теж в обов'язковому порядку повинна підписувати комісія?
Або керівник наказом може призначити внутрішнього експерта?
Чи можемо ми окремим документом оформити результат експертизи, при цьому документ про приймання підпише комісія, а експертизу підпише одна людина призначений керівником, а не комісія?
Як оформляються результати експертизи?